top of page

KIR DÜĞÜN BAHÇESİ

Sevdiklerinize kusursuz bir düğün sunmak, düşlediğiniz gibi bir düğünde evlenmek ve her şeyin en iyisini istemek tüm çiftlerin ortak hayali! Biz de bu hayalleri gerçeğe dönüştürerek size rüya gibi bir organizasyon sunma hedefiyle ihtiyaç duyacağınız tüm ayrıntıları belirledik. 

Atakale olarak yıllardır özel ve kurumsal kuruluşların etkinliklerinde rol aldık, mutluluklarını ve heyecanlarını paylaştık. Hedefimiz kaliteyi deneyimlerimizle birleştirip, istek, ihtiyaç ve beklentilerinize de yanıt verecek bir davete imza atmak. Bunun için de müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteriyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı hedefliyoruz. 

Bireye odaklanan, kişiye, isteğe ve mekâna özel davetler düzenleyen bu kadromuzun bünyemizdeki tüm hizmetleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğinden emin olabilirsiniz. Çiftlerin, düğün öncesi, düğün ve düğün sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir organizasyon yapısı ile, mutluluğunuza mutluluk katmak için çalışıyoruz.

Hayatlarınızda önemli bir yer edinecek bu özel günü Atakale farkıyla yaşamak sizlerin de hakkı...

18070325215226900.jpg

Kır Bahçemizde Sunduğumuz Hizmetler

IMG_3328.JPG

Ordövr Tabağı

Misafirleriniz için hoş ve hafif bir tabak için seçtiğimiz ve Atakale lezzet farkıyla hazırlanmış Ordövr tabağında zeytinyağlılar, ezme, şakşuka, rus salatası, kaşar peyniri ve beyaz peynir yanı sıra domates ve salata sunulmaktadır. 

Yanında içecek olarak ise her masada Pepsi kola ve Yedigün ile bardak su bulunmaktadır. 

Et Kavurma Tabağı

Düğünlerin ve tüm organizasyonların vazgeçilmezi olan Et Kavurma tabağında, kavurma, pilav, cips ve domates yer almaktadır. 

Yanında içecek olarak ise her masada Pepsi kola ve Yedigün ile bardak su bulunmaktadır. 

IMG_3392.JPG
bottom of page