top of page

ÜNYE'NİN EN GÜZEL MANZARASINDA

RÜYALARINIZI SÜSLEYEN O DÜĞÜN İÇİN

Atakale Kır Bahçesi

ATAKALE KIR DÜĞÜN BAHÇESİ

Sevdiklerinize kusursuz bir düğün sunmak, düşlediğiniz gibi bir düğünde evlenmek ve her şeyin en iyisini istemek tüm çiftlerin ortak hayali! Biz de bu hayalleri gerçeğe dönüştürerek size rüya gibi bir organizasyon sunma hedefiyle ihtiyaç duyacağınız tüm ayrıntıları belirledik.

Atakale olarak yıllardır özel ve kurumsal kuruluşların etkinliklerinde rol aldık, mutluluklarını ve heyecanlarını paylaştık. Hedefimiz kaliteyi deneyimlerimizle birleştirip, istek, ihtiyaç ve beklentilerinize de yanıt verecek bir davete imza atmak. Bunun için de müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteriyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı hedefliyoruz.

Hizmetler
IMG_3273.JPG

Her şey mutluluğunuz için

Bireye odaklanan, kişiye, isteğe ve mekâna özel davetler düzenleyen bu kadromuzun bünyemizdeki tüm hizmetleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğinden emin olabilirsiniz. Çiftlerin, düğün öncesi, düğün ve düğün sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir organizasyon yapısı ile, mutluluğunuza mutluluk katmak için çalışıyoruz.

Hayatlarınızda önemli bir yer edinecek bu özel günü Atakale farkıyla yaşamak sizlerin de hakkı...

IMG_3392.JPG
Çapa2
IMG_4159.JPG.jpg

Kamera Çekimi

Unutulmaz mutlu anlarınızı uzun yıllar sonra bile tazelemek için profesyonel ekibimizce Jimmy Jib ile video ve profesyonel ekip ve makineler ile fotograf çekimleri yapılmaktadır.

Böylece keyifli anlarınızın her saniyesini ömür boyu taze tutabileceksiniz. 

IMG_3678.JPG.jpg

Misafir Sunumları

Misafirleriniz için özenle hazırlanan lezzetler, profesyonel ekiplerimizce masalarına servis edilmekte.

Siz sadece keyfini çıkarın, her detay Atakale Kır Bahçesi'nin profesyonel ekiplerinde...

Çapa 3
Galeri