top of page

ETKLİNLİKLER

Atakale Cafe & Restaurant olarak hayatınızın her alanında sizlerle olacak, anılar biriktirmenize aracı olduğumuz hizmetlerimizi sizler için sıraladık. 

Yöresel lezzetlerden, eğlenceye ne ararsanız bulabileceğiniz Atakale, sizlere ihtiyaç duyacağınız her şeyi vaad ediyor.

3288D3D3-B1C9-40A0-BE49-DAE99B4C92D2.jpg
Kır Düğün Bahçesi

Her gelin adayının rüyalarını süsleyen Kır Bahçemizde sizlerde rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eşsiz manzarası ve misafirlerinize sunabileceğiniz enfes lezzetlerle unutulmaz bir düğün için ihtiyaç duyacağınız ne varsa, Atakale Kır Düğün Bahçesinde...

Kır Bahçemizde ayrıca nişan, kına, sünnet ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

17880511204764157.jpg
Kapalı Düğün Salonu

Benzersiz Ünye manzarası eşliğinde misafirlerinize ferah ve konforlu bir deneyim yaşatmak ve hayallerinizdeki düğün için tercih edebileceğiniz Kapalı Düğün Salonumuz yılın her ayı organizasyonlarınız için vazgeçilmez bir alan olarak sizlere hizmet vermektedir. 

 

17872963196007871.jpg
Atapark Çocuk Oyun Alanı

Eğlenirken aynı zamanda eğiten Atapark Çocuk Oyun Alanı çocuklara unutulmaz ve eşsiz bir eğlence vaad ediyor. Kepçesinden, motosikletine sınırsız eğlence burada...

 

DJI_20201031_085123_267_pano.jpg
Pazar Kahvaltısı

Yaşantımızın en keyifli alışkanlığı haline gelen Pazar kahvaltılarında Atakale'nin harika manzarasında, en doğal ve en lezzetli kahvaltıları deneyimleyebilirsiniz.

Pazar kahvaltısı olarak söylediğimize bakmayın, haftanın her günü, günün her saati Atakale sizlere bu lezzeti sunmaya devam ediyor. 

IMG_6593.JPG.jpg
VIP Salon

İster doğum günü, ister aile arasında söz-nişan yemeği, ister iş yemeği ve iş toplantıları ya da kadınların özel gün toplantıları... Ses sistemi, slayt gösterim ekipmanları ve sizin için hazırlanmış profesyonel kadro ve hizmetler ile kendinizi özel hissetmenin tek adresi Atakale VIP Salon 'da.

bottom of page